Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, przed nami najpiękniejsze święta w roku.
Co prawda będą one bezśnieżne, bezmroźne, ale na pewno radosne.
Życzę Państwu Radosnych, Spokojnych, Rodzinnych Świąt.
Niech ta miłość, która płynie z betlejemskiego żłóbka, zagości w naszych sercach i rozweseli.
I dzielmy się tą miłością z wszystkimi innymi.
A w nadchodzącym Nowym Roku niech spełniają się Państwa wszystkie marzenia, te duże i te mniejsze,
Ale nade wszystko, abyśmy w zdrowiu doczekali kolejnego DO SIEGO ROKU.
Wszelkiej pomyślności!
Senator RP Ryszard Bober
Świąteczne życzenia Senatora RP











