Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Brodnicy zakończyło proces dekarbonizacji i jako jedno z pierwszych w Polsce całkowicie wyeliminowało węgiel z produkcji...
Strona główna » bez węgla
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Brodnicy zakończyło proces dekarbonizacji i jako jedno z pierwszych w Polsce całkowicie wyeliminowało węgiel z produkcji...